28.01.2016, godz.: 17:06

Polacy poznali rywali na UFC w Chorwacji

dodane przez: Admmin kategoria: UFC
przegladsportowy.pl

przegladsportowy.pl

Wiemy już z kim się zmierzą Polacy na gali UFC 10 kwietnia w Chorwacji.

Jan Błachowicz (18-5) jest po 2 porażkach w UFC i ten pojedynek zapewne zadecyduje o jego „być albo nie być” w federacji. Jego rywalem będzie Igor Pokrajac (MMA 28-12), który w UFC ma znacznie bogatszą historię gdyż stoczył w jej oktagonie 12 pojedynków. Po zwolnieniu z UFC odbudował się trzema pojedynkami na mniejszych galach, nie ma co jednak ukrywać, że zatrudniono go właśnie ze względu na fakt organizacji gali w jego kraju. Teoretycznie wydaje się zatem, że „Cieszyński Książe” jest faworytem tej potyczki, jednak nie możemy być tego pewni jeśli zaprezentuje dyspozycję z ostatnich pojedynków. Smaczku pojedynkowi nadaje fakt, że Pokrajac w 2006 roku pokonał Łukasza Jurkowskiego, który prywatnie jest szwagrem Błachowicza.

Bartosz Fabiński (MMA 13-2) zupełnie odwrotnie, jest po 2 zwycięstwach w największej federacji świata. Nadeszła zatem pora by zmierzyć się z o wiele trudniejszym rywalem. Nicolas Dalby (14-0-1) jest niepokonanym zawodnikiem, którego rekord psuje jedynie remis odniesiony w trakcie ostatniej walki. Jest on byłym mistrzem organizacji Cage Warriors i na pewno będzie najtrudniejszym rywalem w karierze Polaka. Obaj lubią kończyć walki decyzjami sędziowskimi, więc możemy się raczej nastawiać na 3 rundowy pojedynek i jeśli Polak wyjdzie z niego zwycięsko to na pewno będą go czekały zdecydowanie dużo ciekawsze propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij